En Çok İzlenen Videolar
İşte Esed’in Müslüman Askerleri! (video)

Suriye’de  Esed Rejimine bağlı asker ve şebbihalar, sivillere yönelik Dünya tarihinde unutulmayacak  işkencelerine hergün bir yenisini  eklerken birileri halen Suriye’de Müslüman Müslümanı öldürüyor veya kardeş kardeşi öldürüyor diye konuşmaya devam etmektedir.

Onlara bir hadis ve bir Ayetle cevap verelim.

Hud Suresi (113) Zulmedenlere eğilim göstermeyin, yoksa size ateş dokunur. Sizin Allah’tan başka velileriniz yoktur, sonra yardım göremezsiniz.

Rasûlullah (s.a.v.) şöyle buyurdu: “Kişi sevdiği kimseyle beraberdir.

Sarf ettikleri kelimeleri utanmadan her yerde söyleyen İran, Esed ve Şii yanlısı medya ve takipçileri bu görüntüleri izlerken acaba bir kez daha düşünüyorlarmıdır Bunlar mı Müslüman? Sivil halka Esed’in ilah olduğunu  söyletmeye çalışanlar mı Müslüman? Namaz ve İslam ile alay eden askerler mi Müslüman?

Bazı kesimler yıllardır Filistin davası üzerinden prim kazanmaya çalışan Hizbullah Militanlarının İsrail’i bırakıpta Suriye’de Esed rejimi ile ortak katliam yaptığını görmezlikten geliyorlar. Bir Öso direnişçisinin  kalp ısırma hatasını dünyaya servis eden İran, Esed ve Şii yanlısı medya ve takipçileri neden bu işkencelerden bahsetmiyorlar.  Bu zavallı güruhlar neden sadece Mücahidlere laf atmak için uğraşp duruyorlar. Bunların sorunu  İslam ve vahdet değil aksine sorunları tamamen şii ekolünü dünyaya yaymaktır. Yalan haber üretmekte üstüne kişi tanımayan İran PressTv ve yerli şebbiha siteleri bunları neden görmezlikten gelmektedirler. Açın bakın sitelerine yıllardır prim aldıkları Filistin’emi sahip çıkıyorlar yoksa hergün müslümanlara iftira haberleri yaparak Esed’imi haklı çıkarıyorlar.

Zalim Esed rejimine karşı herşeyini terkedip mazlum kardeşlerine yardıma gelen  Mücahidlere sarf edilen sözler aslında bilinçli bir propaganda aracıdır. Özellikle Müslüman Müslümanı öldürüyor demelerindeki amaç Mücahidlerin müslüman katili olduğunu dile getirmek ve Esed askerlerinin Müslüman olduğu yaygarasını koparmaktır.

Esed’in katil ve tecavüzcü askerlerinin yaptıkları işkenceleri buraya yazmakla bitiremeyiz. İsteyen Youtubeye فيديو مسرب من جنود النظام يظهر تعذيب المعتقل السوريين yazarak sonuçlara bakabilir.

Sonuç olarak bu zalimleri  kardeş edinmek isteyenlere sözümüz kardeş edinmek için halen geç kalmadınız!

İşte Esed’in sözüm ona Müslüman askerleriBenzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa