En Çok İzlenen Videolar
Hakan Albayrak’tan cemaate savaş ilanı (Video)

Star gazetesi yazarı ve İHH Mütevelli Üyesi Hakan Albayrak’tan Fethullah Gülen’e çok sert sözler! Cemaat üyelerinin Türkiye’de attığı her adımdan Fethullah Gülen’in de bilgilendirildiğini söyleyen Albayrak, Gülen’e meydan okuyarak, elinden geleni arkana koyma diye seslendi.

İHH Mütevelli Üyesi Hakan Albayrak’tan sert sözler! Kilis’te İHH ofisi ve yardım deposuna yapılan polis baskını sonrası CNN Türk’te açıklama yapan Star gazetesi yazarı Hakan Albayrak, cemaatin İHH’ye yönelik algı operasyonu yürüttüğünü iddia etti.

GÜLEN’E MEYDAN OKUDU


Türkiye’de cemaat adına atılan her adımdan Fethullah Gülen’in haberdar edildiğini söyleyen Albayrak, yaşananları savaş olarak nitelendirdi ve Fethullah Gülen’e seslendi. İşte Albayrak’ın o sert sözleri;

“Niye Mavi Marmara’yı İstanbul’da ziyaret eden gençler neden Fethullah Gülen’e ait yurtlardan atıldılar? Niye onların aileleri arandı, sizin çocuklarınız terörist oldu denildi bunu cemaate sorsunlar. Bi de evet delilin var mı deniliyor. Bazıları da diyor ki Fethullah Gülen’in bunlarla alakası yok. Dünkü konuşmalarda görüyoruz ki cemaatin kadroları Fethullah Gülen’den habersiz ananas bile yemiyorlar.

“FETHULLAH GÜLEN YAPTIRIYOR”


İhale meselesinden bilmem hangi bankanın denetiminden tutun herşeyi ona soruyorlar. Ona sormadan adım bile atmıyorlar. Cemaat kadroları varsa eğer emniyette ve yargıda, bu saatten sonra olmadığını söylemek biraz komik kaçar. Bunların yaptığı her sansasyonel işte mutlak surette, Fethullah Gülen’in onayı vardır.

FİRAVUN’UN İŞBİRLİKÇİSİ YAPTI


Buradan Fethullah Gülen’e sesleniyorum. Benim alakam yok deme! Senin adamların senden habersiz ananas bile yemiyorlar. İlgim yok deme, bunların hepsini sen yaptırıyorsun. Diyorum ki elinden geleni ardına koyma. Biz iyileriz, Firavun bizim aleyhimizdeyse, Karun bizim aleyhimizdeyse, sen bizim aleyhimizdeysen onların işbirlikçisi olarak biz istikametli bir yoldayız demektir vesselam.”

 Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa