• Devşirilmiş Bir Mitoloji : Nüzul-u İsa
  Devşirilmiş Bir Mitoloji : Nüzul-u İsa
 • Suriye Rejimi Zindanlarında 23 Sene
  Suriye Rejimi Zindanlarında 23 Sene
 • “Baas rejimine destek verenin durumu”
  “Baas rejimine destek verenin durumu”
 • Suriye’den bihaber Suriye korosunun hikayesi
  Suriye’den bihaber Suriye korosunun hikayesi
 • “Esed, Maliki ve İranlılar ile Sultan Ahmet’te namaz kılacağız”
  “Esed, Maliki ve İranlılar ile Sultan Ahmet’te namaz kılacağız”
 • Tikrit’e saldıran Irak ordusu mu İran mı?
  Tikrit’e saldıran Irak ordusu mu İran mı?
 • Davutoğlu New York’ta Siyonist Lobi CFR’nin ‘Onur Konuğu’ Oldu
  Davutoğlu New York’ta Siyonist Lobi CFR’nin ‘Onur Konuğu’ Oldu
 • Fransa’da Aşırı Sağın Önlenemeyen Yükselişi
  Fransa’da Aşırı Sağın Önlenemeyen Yükselişi
 • Kerry: “İran, nükleer silah elde etmekten ebediyen yasaklandı”
  Kerry: “İran, nükleer silah elde etmekten ebediyen yasaklandı”
 • İran, Şiddet ve Kaostan Uzak mı?
  İran, Şiddet ve Kaostan Uzak mı?
“Esed, Maliki ve İranlılar ile Sultan Ahmet’te namaz kılacağız”
“Esed, Maliki ve İranlılar ile Sultan Ahmet’te namaz kılacağız”
Eski İşçi Partisi yeni Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Suriye televizyonuna verdiği röportajda, Suriye’deki savaşı Beşar Esad ve Suriye halkının kazandığını iddia etti....
9 Mart 2015 09:52 Gösterim : 2.410
Bugün Perinçek gibi laiklerle birlikte Suriye’de İslam adına ve mazlum Müslüman halk adına çarpışan tüm grupları ABD hesabına çalışıyor gösterenler var.Halbuki Irak’ta Şii güçleri silahlandıran ABD, Lübnan üzerinden Hizbullah’ı büyüten ABD, Hazm hareketi gibi unsurları silahlandırarak İslam’ın önünü kesmeye çalışan ABD, Suriye muhalefetinin lokomotiflerinden Nusra komutanlarını bombalayan ABD’dir. Irak’ı İran’a altın tepside sunan ABD’dir.İsrail ve ABD karşıtlığı söylemini malzeme yapıp bugün İslam aleyhinde ve mezhepleri için savaşan Hizbullah ve İran rejimidir.

Merak ediyoruz Esed ve Maliki ile hangi namazı kılacakmış Perinçek?


 

Eski İşçi Partisi yeni Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Suriye televizyonuna verdiği röportajda, Suriye’deki savaşı Beşar Esad ve Suriye halkının kazandığını iddia etti. Doğu Perinçek, Suriye rejimine karşı Türkiye’nin değil“Tayyipistan”ın savaş halinde olduğunu söyledi.

Suriye savaşı devam ettiği sırada Silivri Cezaevi’ndeki subaylarla yaşadığı bir diyalogu anlatan Perinçek şöyle devam etti: “Tayyip Erdoğanlar Suriye’ye saldırı söylemlerinde bulunduğu zaman, cezaevinde beraber yargılandığım pek çok komutana, subaya sordum: Türkiye adına , biz ona Türkiye demiyoruz, Tayyipistan diyoruz.Tayyip Erdoğan Türkiye’yi temsil etmiyor. O, Türkiye değil. ‘Tayyipistan Suriye’ye saldıracak olursa sizin kalbiniz nerede?’ Herkes şunu söyledi: ‘Bizim kalbimiz Suriye’nin direnişinde olur.’”

“BEN, ESAD, MALİKİ VE İRAN’IN LİDERLERİ SULTANAHMET CAMİSİ’NDE ZAFER NAMAZI KILACAĞIZ”

Perinçek, röportajın son bölümünde ise, Suriye’deki savaşın başladığı ilk dönemlerde Başbakan Erdoğan’ın “Şam’a gidecek ve Emevi Camisi’nde namaz kılcağız” sözlerine atıf yaparak, “Hepimiz; Doğu Perinçek, Beşar Esad, Maliki ve İran’ın liderleri Sultan Ahmet Camisi’nde bir zafer namazı kılacağız.” dedi.

….Suriye halkı hepimiz adına savaşmaktadır. Kessep’teki kahramanlar, arslanlar, Amerika’nın teröristlerine karşı Suriye’nin bütünlüğü için savaşanlar, bizim kardeşlerimizdir ve orası Türkiye’nin ön cephesi. Kessep’deki savaş bizim savaşımız. Bu şekilde bakıyoruz, onun için Suriye’nin uçağının düşürülmesi bizim uçağımızın düşürülmesidir diye konuştu…

Perinçek Tayyip Erdoğan’ı hedef alan sözlerini şöyle sürdürdü;

Amerika, Tayyip Erdoğan’ı atadı. Bunu yaptıktan sonrada 2003 yılı Mart ayında Irak’a saldırdı, ikinci körfez savaşı gerçekleşti. Daha sonra Suriye’ye yapacağı operasyonların öncesinde Amerika Birleşik Devletleri Türkiye’deki durumunu kuvvetlendirmek için 2008 yılından itibaren Ergenekon Operasyonu adı altında bizim üzerimize yürüdü. İki kuvvetin üzerine yürüdü. Biri Türk Silahlı Kuvvetleri ,Türkiye’yi, Kemalist devrimin ordusunu etkisiz hale getirmek ve Türkiye’yi silahlı kuvvetlerden yoksun bırakmak için. İkincisi İşçi Partisi. Bunu da açık açık söylüyorlar.

… Atatürk’ün Cumhuriyeti’ni yıkmaya kalktılar, çıkmaza girdiler. Bu seçim, o çıkmazda yapıldı . Kör çıkmazda çözüm bulamazsınız. Ama önümüzdeki kısa dönemde göreceksiniz,Türkiye bu kör çıkmazı büyük bir devrimci atılımla çözecek.

INCANEWS


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa