En Çok İzlenen Videolar
Fatih Tezcan: Bize Lazım Olan Tek Şey İslam Birliği! VİDEO

Mısır bugün tarihinin en karanlık günlerinden birini yaşadı. Darbeyle göreve gelen geçici yönetime bağlı güvenlik güçleri bu sabah Mursi yanlılarına müdahale etti. Darbecilerin yaptığı katliam hakkında birçok değerlendirme yapılırken yaşananlar hakkında çok konuşulacak bir açıklama da Fatih Tezcan’dan geldi. 

 

“BİZİ ÖLDÜRMEYE DEVAM EDECEKLER” 

Beyaz TV ekranlarında Mısır Özel programına katılan Tezcan, Dünyadaki 1.5 milyar Müslüman ‘ın mezheplerle, tarikatlarla ve partilerle bölündüğüne işaret etti. İslam birliğinin olmamasından dolayı ‘meydanın boş olduğu’ yorumunda bulunan Tezcan, “Dolayısıyla her yerde bizi öldürüyorlar ve öldürmeye de devam edecekler. ” dedi. 
 

“KADINLARIMIZ KİRLETİLECEK” 

Katliamların şimdiye kadar olduğu gibi devam edeceğini ifade eden Tezcan, “Öngörülmemiş olanı yapmazsak öngörülmüş katlim ve tecavüzler devam edecek. Evlatlarımızın alnından kanlar akacak. Kadınlarımız kirletilecek. Bu devam edecek. Dikkat buyurun insanlara değil ilkelere ateş ediliyor. Kendi kurdukları demokrasi paradigması kafalarına geçirildi. Doktor Muhammed Mursi, demokrasinin batı tarafından bir sömürü aracı olarak kullanıldığının canlı ispatı oldu”ifadelerini kullandı. 
 

“İSLAM ORDUSU KURMALIYIZ’

Öngörülmemiş olanın yapılması gerektiğine işaret eden Tezcan, “Bizden birleşmemizi beklemiyorlar. Bizden birbirimizle kavga etmemizi bekliyorlar. Bütün sermayeleri Müslümanlar arasındaki çekişmeler. Bizim katillerimiz kendimiziz. Sisi ucuz bir kukladan ibaret. Biz İslam birliği ve İslam ordusundan bahsedemezsek yaklaşık 200-300 sene daha bizi katletmeye devam edecekler.”şeklinde konuştu. 

Tezcan, sözlerinin devamında ise birkaç ay içinde tekrar katliam olacağını iddia etti.

 

www.analizmerkezi.com

 Benzer Videolar

Yukarı Geri Ana Sayfa