• Devşirilmiş Bir Mitoloji : Nüzul-u İsa
  Devşirilmiş Bir Mitoloji : Nüzul-u İsa
 • Suriye Rejimi Zindanlarında 23 Sene
  Suriye Rejimi Zindanlarında 23 Sene
 • “Baas rejimine destek verenin durumu”
  “Baas rejimine destek verenin durumu”
 • Suriye’den bihaber Suriye korosunun hikayesi
  Suriye’den bihaber Suriye korosunun hikayesi
 • “Esed, Maliki ve İranlılar ile Sultan Ahmet’te namaz kılacağız”
  “Esed, Maliki ve İranlılar ile Sultan Ahmet’te namaz kılacağız”
 • Tikrit’e saldıran Irak ordusu mu İran mı?
  Tikrit’e saldıran Irak ordusu mu İran mı?
 • Davutoğlu New York’ta Siyonist Lobi CFR’nin ‘Onur Konuğu’ Oldu
  Davutoğlu New York’ta Siyonist Lobi CFR’nin ‘Onur Konuğu’ Oldu
 • Fransa’da Aşırı Sağın Önlenemeyen Yükselişi
  Fransa’da Aşırı Sağın Önlenemeyen Yükselişi
 • Kerry: “İran, nükleer silah elde etmekten ebediyen yasaklandı”
  Kerry: “İran, nükleer silah elde etmekten ebediyen yasaklandı”
 • İran, Şiddet ve Kaostan Uzak mı?
  İran, Şiddet ve Kaostan Uzak mı?
Bir Günlük Vahşetin Bilançosu: 100 Şehit
Bir Günlük Vahşetin Bilançosu: 100 Şehit
Siyonist katiller Filistin direnişi karşısında zorlanmaları sebebiyle Gazze’ye kara harekâtı planlarını gerçekleştiremeyince acısını havadan ve karadan yoğun saldırılar düzenleyerek vahşeti tırmandırmak suretiyle çıkarmak istediler. Savaşın on üçüncü gününe tekabül eden Cumartesi akşamı başlattıkları ve Pazar günü de devam ettikleri...
22 Temmuz 2014 10:44 Gösterim : 994

Siyonist katiller Filistin direnişi karşısında zorlanmaları sebebiyle Gazze’ye kara harekâtı planlarını gerçekleştiremeyince acısını havadan ve karadan yoğun saldırılar düzenleyerek vahşeti tırmandırmak suretiyle çıkarmak istediler. Savaşın on üçüncü gününe tekabül eden Cumartesi akşamı başlattıkları ve Pazar günü de devam ettikleri korkunç Şucaiyye katliamında 73 insanı şehit ederek 400 insanı da yaralamalarının ardından dün de farklı noktalara yönelik saldırılarla bir günde yüz insanı katlettiler. Dünkü saldırılarında hedef aldıkları yerlerden biri de Gazze’nin orta bölgesindeki halkın tümüne hizmet eden Aksa Şehitleri Hastanesi’ydi.

Siyonist işgal güçleri dün gerçekleştirdikleri saldırılardan birinde de Gazze şehrinin merkezinde yer alan 12 katlı Selam Apartmanı’nı yerle bir etmişlerdi. İçinde ikamet edenlerin üzerine yıkılan bu binadan çoğunluğu kadın ve çocuklardan olmak üzere 12 şehit, 50 de yaralı çıkarılmıştı.

Siyonist işgalciler vahşi saldırılarını bugün de sürdürüyorlar. Özellikle sınıra yakın bölgeler yoğun top saldırılarına maruz kalıyor. İşgalciler sabahın erken saatlerinde gerçekleştirdikleri bir hava saldırısında da Gazze şehrinin Sabra mahallesinde bulunan Aska Şehitleri Camisi’ni yerle bir ettiler.

On İşgalci Asker Daha Öldürüldü

Hamas’ın askeri kanadı İzzettin Kassam Tugayları Şucaiyye beldesinin doğusunda bir yerde işgalci saldırganlara hazırladığı bir pusu ve on işgalci askerin öldürülmesi eylemiyle ilgili ayrıntıları yayınladı.

Konu hakkında Kassam Tugayları’nın bugün (21 Temmuz Pazartesi) akşam vakitlerinde yayınladığı bir bildiride işgalci askerlerin Şucaiyye’nin doğusunda çok iyi düzenlenmiş bir pusuya düşürüldükleri ve yakın mesafeden çatışmaya girerek on askeri öldürüp diğerlerini de yaraladıkları, kendilerinin ise yara almadan geri dönmeyi başardıkları ifade edildi.

İşgalci saldırganlar Şucaiyye’ye evvelki akşamdan itibaren başlattıkları ve yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde sürdürdükleri katliamda 75 sivil savunmasız insanı şehit etmiş, 400 insanı da yaralamışlardı. İşgalci saldırganlar bu katliamda kahpece saldırmaları sebebiyle bölgede oturan ailelere evlerini yıkacakları tehditleri gönderip boşaltmalarını istemelerinden sonra insanların evlerini tahliye için sokağa çıktıkları zaman arkalarından ateş ederek hunharca cinayetler işlemişlerdi.

FİEM


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa